Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

         

WALENTYNKOWA ZABAWY CHARYTATYWNA 2015

Tradycją już się stało, że każdego roku Zespół Inicjatyw Rodzicielskich i Rada Rodziców organizują charytatywną zabawę walentynkową. Tegoroczna zabawa odbyła się 14 lutego, o godz. 20.00 w świetlicy wiejskiej w Zamęcinie. Imprezie patronowała dyrektor szkoły Danuta Stóżyńska-Gryćko, która uroczyście powitała wszystkich ludzi o wielkim sercu i przy okazji poinformowała, że dochód z zabawy zostanie przeznaczony na dofinansowanie zielonej szkoły dla uczniów z klas IV-VI z naszej szkoły. Serdecznie podziękowała organizatorkom zabawy, czyli paniom z Zespołu Inicjatyw Rodzicielskich i Rady Rodziców, a zwłaszcza pani Anecie Kalisiak, która była koordynatorem prac związanych z organizacją zabawy. Słowa uznania i podziękowania skierowała  pani dyrektor również do sołtysa Zamęcina pana Marka Żurańskiego, który zawsze chętnie wspiera działania szkoły.

W zabawie uczestniczyło 108 osób. Wszystkim dopisywały wspaniałe humory i  z zapałem oddawali się tańcom przy wtórze wyśmienitego zespołu "Nokaut". Wśród atrakcji, jakie czekały na uczestników były: loteria fantowa, aukcja prac plastycznych naszych uczniów i czekoladowy walczyk.

Łączny dochód z zabawy wyniósł 2600 zł. Kwota imponująca, a ze szczodrości serc wszystkich osób uczestniczących w zabawie najbardziej będą się cieszyły dzieci, które pojadą na zieloną szkołę.

Za rok zapewne zorganizujemy kolejną zabawę. Jakie będzie przeznaczenie zgromadzonych na niej funduszy? Tego jeszcze nie wiemy. Pewne jest jednak to, że cel będzie szczytny. Zapraszamy więc do wspólnej zabawy w przyszłym roku.

Elżbieta Andruszewska - koordynator ZIR