Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

DZIEŃ KOBIET
             w ZESPOLE
  INICJATYW RODZICIELSKICH       

Panie z Zespołu Inicjatyw Rodzicielskich przez ponad 10 lat działalności zespołu wypracowały już swoiste kalendarium pracy, w którym znajdują się stałe punkty. Jedną z okazji, uwzględnioną w tym harmonogramie jest spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W tym roku miało ono miejsce 10 marca 2015 r., o godz. 1700.  Wszystkim dopisywały wspaniałe humory, ponieważ zawsze jest miło oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić kilka chwil w gronie osób, które maja w sobie tyle ciepła i energii, że chętnie dzielą się nią z innymi.

         Po części oficjalne, a także krótkiej wymianie poglądów na temat działalności ZIR oraz podsumowaniu organizacji zabawy walentynkowej, omówiono organizację kiermaszu świątecznego, z którego dochód przeznaczony będzie na zorganizowanie zielonej szkoły dla dzieci z klas IV-VI. Nie trzeba chyba wspominać, że panie po raz kolejny wykazały wielką chęć do pracy i wszystkie zdeklarowały się do wzięcia udziału w przygotowaniach. Jak widać panie z zespołu potrafią łączyć przyjemne z pożytecznym, a każde ich spotkanie zawsze owocuje ciekawymi pomysłami.

Elżbieta Andruszewska