Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
" WAKACJE,  WAKACJE!"

Uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego należy do jednej z najbardziej lubianych imprez, nie tylko przez uczniów. Po dziesięciu miesiącach sumiennej i systematycznej nauki przyszedł czas na zebranie owoców z drzewa wiedzy.

Corocznie najlepszy uczeń szkoły wyróżniany jest Nagrodą Burmistrza Choszczna. W tym roku tego zaszczytu dostąpił uczeń klasy V -  Jakub Bielawski, który uzyskał najwyższą średnią ocen w tym roku szkolnym., tj. 5,55.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły co roku przyznawana jest Nagroda Dyrektora Szkoły. To szczególnie miłe i prestiżowe wyróżnienie zawsze jest także dużą niespodzianką dla uczniów. W tym roku tego zaszczytu dostąpili uczniowie klasy V: Jakub Bielawski za wysokie wyniki w nauce i godne reprezentowanie szkoły na wieku konkursach przedmiotowych oraz Zofia Kalinowska za Inywidualność Roku.

Komisja stypendialna przyznała stypendia naukowe  uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Są to:

Klaudia Janicka z klasy IV, śr. ocen 5,18
Wiktoria Andryszak z klasy IV, śr. ocen 5,09
Jakub Bielawski z klasy V, śr. ocen 5,55
Alicja Zaczek z klasy V, śr. ocen 5,36
Martyna Bołociuch z klasy VI, śr. ocen 5,27
Chaj Wiktoria z klasy VI, śr. ocen 5,09
Wesoła Weronika z klasy VI, śr. ocen 5,36

Świadctwa z wyróżnieniem, oprócz ww. uczniów otrzymali: Piotr Ratuszniak z klasy IV, Antonina Resiak z klasy IV, Klaudia Jekiełek z klasy V, Jan Hładoniuk z klasy V, Oliwia Kmieć  klasy VI.

Całoroczny konkurs szkolny pt.: " Dzień kolorowych witamin" wygrał oddział przedszkolny.

Laureatem konkursu "Klasa z klasą" już po raz drugi zostali uczniowie klasy VI.

Nagrodę odebrał uczeń naszej szkoły, który brał udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o tematyce pożarniczej - to Jan Hładoniuk z klasy V.

Wszystkim gratuluję sukcesów i życzę wspaniałych wakacji pełnych słońca i pogody.

Pragnę także gorąco podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości: pani Ani Czerniak za oprawę muzyczną i pani Kindze Miszkiewicz za oprawę plastyczną.

                                                                                  Joanna Szczupakiewicz.