Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

 KIERMASZ WIELKANOCNY

  Tradycją szkoły stały się już  kiermasze wielkanocne organizowane każdego roku przez panie ze Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Zamęcinie "Promyczek" (dawny Zespół Inicjatyw Rodzicielskich). Tegoroczne stoisko wystawione było w dniach 6-7 kwietnia. W asortymencie znalazły się piękne ozdoby świąteczne: stroiki, drewniane zajączki, pisanki wykonane przeróżnymi technikami, dekoracja na stół, palmy wielkanocne, a także wypieki - kurki, bez których kiermasz nie mógłby się odbyć.

Dzieła, które wyszły spod zdolnych rąk członkiń stowarzyszenia zachwycały kunsztem, smakiem i kolorystyką. Nic więc dziwnego, że już pierwszego dnia zniknęła zdecydowana większość asortymentu.

Dochód z tegorocznego kiermaszu był rekordowy i zaskoczył nawet organizatorów, wyniósł bowiem aż 1071 zł. Kwota zasili fundusz na rzecz realizowanego w szkole projektu edukacyjnego "Nutki dla Ojczyzny".

Wszystkim hojnym darczyńcom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

Elżbieta Andruszewska - z-ca prezesa "Promyczka"