Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

JAK TO NA BIWAKU BYWA ŁADNIE.

W dniach 13-14 czerwca 2017r. uczniowie klas IV-VI z wychowawcami i pedagogiem szkolnym zakotwiczyli w Cybowie na dwudniowym biwaku integracyjnym. Miejsce piękne: w środku lasu, nad jeziorem, z dala od cywilizacji... Szkoda tylko, że pogoda nie dopisała i nie pozwoliła na moczenie nóg w jeziorze, temperatura oscylowała w granicach 16-18 stopni Celsjusza.

 Za to  serca mieliśmy gorące! Spaliśmy w domkach po osiem, dziewięć osób. Zakwaterowaliśmy się bardzo szybko i wyruszyliśmy na zwiedzanie terenu. Najbardziej spodobały się nam hamaki rozwieszone nad wodą między drzewami i trampolina. Rozegraliśmy także dwa mecze: w koszykówkę z panem Sławomirem Kolańskim i w piłkę nożną z  panem Wojciechem Kowalczykiem.

Na obiad zjedliśmy pizzę za  zarobione przez nas pieniądze w projekcie: Przedsiębiorcza klasa. Wieczorem piekliśmy kiełbaski w ognisku i śpiewaliśmy piosenki. Noc to nasza wielka tajemnica, mimo że wychowawcy nas pilnowali.

nRano czekały nas porządki w domkach, pakowanie i powrót do domu.

A tak było ładnie...

Joanna Szczupakiewicz