Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

,,Mikołaj, Mikołaj jedzie samochodem,
bo gdzieś zgubił saneczki w tę mroźną pogodę…”

Tak śpiewały dzieci z oddziału przedszkolnego w oczekiwaniu na spotkanie z Mikołajem. Wizyta Świętego to długo oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci.

Tegoroczna aura zasiała w serduszkach przedszkolaków niepokój i pytanie: czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszej szkoły i przedszkola? Na szczęście brak białego puchu nie zmylił Mikołaja i ku radości dzieci ten oczekiwany przez cały rok gość przybył i do nas. Dzieci przygotowały występ dla wyczekiwanego gościa. W trakcie przedstawienia dzieci zaśpiewały wiele piosenek, recytowały wierszyki oraz pochwaliły się umiejętnościami tanecznymi. Mikołaj po obejrzeniu części artystycznej rozdał prezenty dzieciom. To nie była ostatnia niespodzianka. Mikołaj kazał nam się ubrać i poprowadził nas do autobusu, który czekał na nas przed szkołą. Autobus zawiózł nas do Bawialni 105 w Choszcznie. A tam spotkała nas następna niespodzianka.! Mikołajkowy wystrój sal wprowadził wszystkich w zachwyt. Zostaliśmy serdecznie powitani przez personel i zaproszeni do stołu, gdzie czekały na nas same pyszności, no i oczywiście była wspaniała zabawa.  

To wyjątkowe Mikołajkowe spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze i myślę, że pozostanie na długo w pamięci przedszkolaków.

                         Dziękujemy Mikołaju i zapraszamy za rok!!!!!

                                                                      Wychowawczyni  Danuta Bartos