Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

Tyle pięknych dni minęło …

Tymi słowami 24 czerwca rozpoczęła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016 oraz pożegnania klasy VI. Był to dzień, w którym 15 uczniów naszej szkoły stało się już jej absolwentami.

Wśród nich byli tacy, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem za bardzo wysokie wyniki w nauce:

Alicja Bocian

Piotr Bocian

Alicja Dobczyńska

Alicja Pilikowska

Wiktoria Wierucka

Małgorzata Szymańska

 

Ponadto Alicja Bocian otrzymała Nagrodę Burmistrza, którą osobiście wręczył jej Burmistrz Choszczna Robert Adamczyk. Alicja również otrzymała z rąk pani dyrektor Danuty Stróżyńskiej-Gryćko  Nagrodę Dyrektora za bardzo wysokie wyniki w nauce, natomiast Hanna Hełminiak otrzymała Nagrodę Dyrektora  w kategorii Indywidualność Roku.

 

Kulminacyjnym punktem uroczystości było wykonanie przez absolwentów autorskiej piosenki, która powstała przy współpracy klasy z panem Pawłem Lemiesiewiczem oraz panią Anną Czerniak, zakończoną wystrzałem konfetti.  Utwór stanowił podziękowanie dla nauczycieli za trud, jaki włożyli w ich edukację. Na zakończenie każdy z nauczycieli otrzymał autorską piosenkę na pamiątkę.

 

Uroczystość zakończenia roku była również okazją do podsumowania projektu edukacyjnego „Choszczno- moja mała ojczyzna”. Zaprezentowany został całej społeczności film z przebiegu projektu, przygotowany przez pana Artura Szulca oraz Sławomira Kolańskiego.

 

Absolwentom Szkoły Podstawowej w Zamęcinie życzymy sukcesów w nowej szkole, pozostałym uczniom i pracownikom szkoły wesołych wakacji i do zobaczenia w Roku Szkolnym 2016/2016.

 

Sławomir Kolański