Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

ZABAWA CHARYTATYWNA 2016

6 lutego 2016 roku w sali wiejskiej w Zamęcinie odbył się coroczny bal charytatywny zorganizowany przez panią dyrektor Szkoły Podstawowej w Zamęcinie oraz Zespół Inicjatyw Rodzicielskich. Prace organizacyjne trwały od początku stycznia. W sobotę o godzinie 20.00 p. dyr. Danuta Stróżyńska-Gryćko otworzyła bal,  życząc wszystkim szampańskiej zabawy w tę ostatnią karnawałową sobotę. Do tańca przygrywał nam zespół „Nokaut”. W balu uczestniczyło 85 osób. Dekorację sali konsumpcyjnej i tanecznej wykonały panie z ZIR-u, jak zwykle imponującą (to opinia uczestników balu).

Jak przystało na zabawę charytatywną były atrakcje, dzięki którym zbieraliśmy fundusze na rzecz naszej szkoły. Nowością była „Słodka aukcja”. To licytacja przepysznych ciast autorstwa członkiń ZIR-u, którą przeprowadziła liderka naszego zespołu p. Ania Kondracik. Uczestnicy aukcji okazali się jak zwykle bardzo hojni, a zabawa przy tym była przednia. Wielką popularnością cieszyła się jak zwykle loteria fantowa. W końcu każdy z nas lubi dreszczyk emocji. W trakcie tanecznych godzin panowie mogli też obdarować swoje partnerki pyszną czekoladą, jeśli zdecydowali się oczywiście zatańczyć walczyka. Zabawa trwała do 5 rano i wszyscy zgodnie stwierdzili, że jak zwykle była świetna.

Dochód z zabawy wyniósł 2 671,28 zł. Zostanie on przeznaczony na realizację potrzeb edukacyjnych uczniów naszej szkoły. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

                                                                       Iwona Marciniak, Elżbieta Andruszewska