Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

"Lubimy wygrywać"

Dnia 18 maja po raz jedenasty uczestniczyliśmy w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. "Poezja Marii Konopnickiej bawi i uczy" w Szkole Podstawowej w Sławęcinie. Jak co roku zostaliśmy suto ugoszczeni przez gospodarzy. Recytatorzy popisywali się swym warsztatem deklamatorskim w dwóch kategoriach: klas I-III i IV-VI.

Klasy młodsze reprezentowała Antonina Resiak, wychowanka pani Elżbiety Andruszewskiej i to ona zdobyła I miejsce. Sandra Szwed, uczennica klasy II przygotowana przez panią Iwonę Marciniak, zajęła III miejsce.

Klasy starsze reprezentowały uczennice pani Joanny Szczupakiewicz. Wiktoria Chaj z klasy V zwyciężyła w kategorii klas IV-VI  recytacją  "Stefka Burczymuchy".

 Alicji  Bocian nie udało się zająć żadnego miejsca, ale to właśnie ona wygrała rywalizację uczestników Międzyszkolnego Konkursu Literackiego: "Bajka dla przedszkolaka"  organizowanego przez Szkołę Podstawową nr3 w Choszcznie i zdobyła I miejsce. Wszystkie nasze uczennice otrzymały piękne nagrody książkowe, rzeczowe i dyplomy. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

                                                                                                           Joanna Szczupakiewicz