Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

KLASA Z KLASĄ - odsłona druga

28 kwietnia 2016 roku miał miejsce drugi etap konkursu "Klasa z klasą". Tym razem uczniowie prezentowali scenki dotyczące zasad dobrego wychowania w życiu codziennym.

Klasy czwarta i piąta zaprezentowały różne sytuacje, np.: jak przedstawić kolegów rodzicom lub rówieśnikom, jak prowadzić rozmowę telefoniczną, itp. Klasa szósta przygotowała inscenizację piosenki z "Akademii Pana Kleksa" pt.: "Kwoka".

Młodsi uczniowie z dużym zainteresowaniem oglądali występy starszych kolegów. Z pewnością wiele z nich zapamiętają i będą stosowali na co dzień.

Występy klas IV-VI oraz ich zachowanie w miesiącu kwietniu zostały ocenione przez nauczycieli. I tak po dwóch miesiącach zmagań punktacja w konkursie "Klasa z klasą - SZKOLNI MISTRZOWIE DOBRYCH MANIER" wygląda następująco:

     klasa IV  - 10 punktów
klasa V - 9 punktów
 klasa VI - 8 punktów

Kto wygra? Nic nie jest jeszcze przesądzone. Pod koniec maja klasy przedstawią prezentacje PPT oraz będą pisały test ze znajomości zasad savoir vivre. Ocenione również zostanie zachowanie uczniów - ilość punktów ujemnych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na festynie.

Wszystkim klasom życzmy więc powodzenia!

Elżbieta Andruszewska