Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

"MATEMATYCZNY KANGUREK"

Reprezentacja uczniów klasy trzeciej w składzie: Klaudia Janicka, Bartosz Dudek i Piotr Ratuszniak mogła sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności matematyczne na XI MIEDZYSZKOLNYM KONKURSIE "MATEMATYCZNY KANGUREK" NAUCZANIA WCZESNOSZKOLNEGO, który odbył się 11 maja 2016 r. w Szkole Podstawowej w Suliszewie.

W konkursie wzięły udział cztery szkoły: z Suliszewa i Sławęcina, SP 3 Choszczno oraz naszej.  Uczestnicy konkursu zostali bardzo ciepło przyjęci przez gospodarzy. Dyrektor szkoły pani Alina Szymańska po powitaniu najlepszych matematyków z gminy Choszczno życzyła wszystkim owocnego konkursu.

Zmagania, choć niełatwe, upłynęły w bardzo miłej atmosferze. Po wyłonieniu laureatów pierwszego i drugiego miejsca okazało się, że nasza reprezentacja będzie walczyła o trzecie miejsce i ....... udało się. Dogrywka była bardzo trudna, ale nasza "trójka" rozwiązała je bezbłędnie. Radość była wielka.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe, a szkoły dyplomy.

Gratulujemy naszym małym matematykom, a organizatorom dziękujemy za miłe przyjęcie.

Elżbieta Andruszewska
- wychowawca klasy III