Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

BAL KARNAWAŁOWY 2016

W piątkowe popołudnie 29 stycznia, odbył się tak długo oczekiwany przez uczniów - bal karnawałowy. Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. W szkole organizowanie balu karnawałowego jest już coroczną tradycją. Sala gimnastyczna zamieniła się tego dnia w salę balową, w zaczarowaną krainę ozdobioną balonami i kolorową dekoracją. Przebrani uczniowie z dumą prezentowali wymyślne i starannie przygotowane stroje podczas wesołej zabawy tanecznej. Na balu bawiło się wiele wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, biedronek, motylków, rycerzy, przeróżnych cudaków, oraz barwnych postaci z kreskówek i bajek. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niektórzy nawet lekkie przerażenie. Humor dopisywał wszystkim uczestnikom balu. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Zabawę urozmaicały konkursy, w których każdy mógł wziąć udział. Bal karnawałowy poprowadziły panie Magdalena Mądraszek, Anna Kowalska, Dominika Galińska, które przez cały czas wspólnie z rodzicami z Zespołu Inicjatyw Rodzicielskich zagrzewały dzieci do wspólnej zabawy i tanecznych korowodów.  W rolę discjockeya wcielił się pan Paweł Lemiesiewicz, który bardzo umiejętnie porwał wszystkich do tańca, nawet tych najbardziej wstydliwych uczniów.

Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez Zespół Inicjatyw Rodzicielskich. Pyszne słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić.

Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Na koniec zabawy wyłoniono króla i królową balu w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii klas 0-III królem został Marcel Klejna kl. I, królową Michalina Gwoździk kl. II, natomiast w kategorii klas IV-VI królem został Piotr Bocian kl. VI a królową Wiktoria Chaj kl. V. Tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.  Impreza była okazją do spędzenia czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości wszystkim uczestnikom.

Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców za ufundowanie nagród, a pozostałym rodzicom za upieczenie pysznego ciasta na poczęstunek.

 

Magdalena Mądraszek.