Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

NIESPODZIEWANA WIZYTA

We wtorek 4.10.2016 r. pierwszoklasistów odwiedzili niespodziewani goście - PIASTEK i STOPEK w towarzystwie policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie i przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Choszcznie.

Obecność tak ważnych osobistości bardzo zaskoczyła i onieśmieliła pierwszaków do tego stopnia, że przez dłuższą chwilę nie mogli odpowiadać na pytania. Z czasem jednak trema minęła i sprawdzian wiedzy z zasad bezpieczeństwa w drodze do szkoły poszedł rewelacyjnie. Prawdziwą gwiazdą spotkania był Ignaś Nowakowski, który znał odpowiedź na każde pytanie, a swoimi rzeczowymi odpowiedziami zachwycił oficera prasowego KPP w Choszcznie kom. Jakuba Zarębę.

W nagrodę za doskonałą znajomość przepisów dzieci otrzymały opaski i kamizelki odblaskowe, które zapewnią im bezpieczeństwo w drodze do i ze szkoły. Naturalnie największą atrakcją było wspólne zdjęcie dzieci z Piastkiem  i Stopkiem w roli głównej.

Elżbieta Andruszewska

[photogallery/photo00010554/real.htm]