Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

JUŻ BLISKO KOLĘDA

Jak co roku w okresie przedświątecznym szkoła rozbrzmiała kolędami i można było poczuć prawdziwie świąteczną atmosferę. Wszystko to za sprawą naszych utalentowanych uczniów, którzy pod kierunkiem p. Anny  Czerniak dnia 19 grudnia wystąpili w Koncercie Bożonarodzeniowym pt. „Już blisko kolęda”.

Podczas koncertu można było usłyszeć tradycyjne kolędy i pastorałki oraz współczesne piosenki świąteczne. Swoje umiejętności prezentował nam zespół wokalny „Wesołe nutki”, dzieci z oddziału zerowego, uczniowie kl. I – III oraz laureaci Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. W świąteczny nastrój wprowadziły nas utwory takie jak: Przybieżeli do Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi, Dzisiaj w Betlejem, Gore gwiazda Jezusowi  i wiele innych. Radośnie zabrzmiała  także pastorałka „Świeć gwiazdeczko” w wykonaniu rodzeństwa Wiktorii i Mateusza Chaj. Wyjątkowy klimat nadała również licznie przybyła publiczność wraz z wszystkimi uczniami szkoły, którzy chętnie włączali się do wspólnego kolędowania.

Na koniec Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz pogratulowała młodym artystom wspaniałego występu.

Anna Czerniak