Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

Z SERCA ŻYCZENIA SKŁADAMY…

Dzień Matki to chyba jedno z najpiękniejszych świąt w ciągu całego roku, wypełnione kwiatami i serdecznymi życzeniami. Święto to jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości. Obchodzimy je zawsze 26 maja.

Uczniowie klas 0-III chcieli uczcić to piękne święto w sposób szczególny, dlatego zaprosili swoje mamy 25.05.2016 r. do szkoły na uroczystość przygotowaną specjalnie dla nich. Były wiersze, piosenki, laurki, kwiaty i życzenia płynące prosto z małych, ale gorących serc. Dzieci udowodniły, że kochają swoje mamy nie tylko za to że są, ale również za to że są kochające, troskliwe, pracowite, serdeczne, opiekuńcze, wyrozumiałe, cierpliwe i tak można jeszcze długo wymieniać jakie są mamy.

Przygotowane wiersze, piosenki oraz własnoręcznie wykonane upominki wywołały u wszystkich mam promienne uśmiechy i wzruszone twarze. Na okolicznościowym spotkaniu była także dyrektor szkoły Pani Danuta Stróżyńska-Gryćko, która złożyła wszystkim mamom życzenia. Myślę, że uroczystość na długo zapadnie w pamięci zarówno dzieci jak i mam.

Magdalena Mądraszek