Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W KLASIE I

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie „przybyły”, ze swoimi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

W dniu 25.11.2015 r. uczniowie klasy I uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia pierwszaki przyszły do klasy ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i duże, białe brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Uroczysty dzień rozpoczął się od kolorowania twarzy misia, żeby później przyczepić go na opaskę na głowę. Później misie wspólnie z pierwszakami uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych. Pierwszaki poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach: ‘‘Jadą, jadą misie”, „Pokochaj pluszowego misia”, „Mój Miś”.

Ten dzień w klasie pierwszej  pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Magdalena Mądraszek – wychowawca klasy I