Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

Sukcesy wokalne uczennic

 W drugim semestrze dużo się działo w zakresie działań wokalnych.  Uczennice naszej szkoły stoczyły szereg bojów na konkursach gminnych, powiatowych i ogólnopolskich. W marcu braliśmy udział w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki  Wydawnictwa MAC Edukacja. Udział w konkursie odbywającym się w Dobiegniewie jest szansą dla utalentowanych artystycznie dzieci z miast i małych miejscowości na zaistnienie na ogólnopolskiej scenie muzycznej. W tym roku uczennica kl. II Anna Kmieć zajęła tam zaszczytne II m-ce. Jest to bardzo duży sukces, ponieważ prezentacje konkursowe były na bardzo wysokim poziomie.

Innym konkursem w którym brały udział uczennice naszej szkoły był Gminny Konkurs Graj i Śpiewaj Razem z nami” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Choszcznie w tym konkursie brały udział trzy uczennice Anna Kmieć, Izabela Stemplewska i Alicja Dobczyńska. Dwie z nich tj.: Ania i Ala zdobyły tytuł laureata

Następnym sukcesem zaowocował udział w Eliminacjach Gminnych Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej. Tym razem tytuł laureata wraz z kwalifikacją do etapu powiatowego, otrzymały dwie uczennice Weronika Wesoła i Edyta Tyrcha. Edyta w eliminacjach powiatowych otrzymała wyróżnienie.

            Natomiast w długi majowy weekend Edyta zmierzyła się w konkursie „Mam Talent” w Drawieńskim Ośrodku Kultury gdzie zajęła I miejsce. Zaśpiewała  tam piosenkę pt. „Rytm i melodia”.  Wszystkim wykonawcom gratulujemy i życzymy sukcesów!

                                                                                                                 Anna Czerniak