Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

Uroczysty apel z okazji Świąt Majowych

Dwa dni przed długim weekendem majowym, czyli 29 kwietnia 2015 roku, odbył się w naszej szkole apel z okazji uczczenia świąt, jakie obchodzimy w pierwszych dniach maja - 1, 2 i 3 maja!

Uczniowie klasy III zorganizowali przedstawienie, które składało się z dwóch części. Pierwsza część zawierała dużą dawkę materiału edukacyjnego, przygotowanego przez specjalną ekipę telewizyjną. Oczywiście nie zabrakło śpiewu zespołu wokalnego składającego się z uczniów naszej szkoły pod przewodnictwem p. Anny Czerniak. Druga część była bardziej rozrywkowa, ponieważ brali w niej udział uczniowie klas 0-VI, oraz grono pedagogiczne. Był to quiz, gdzie trzeba było odpowiedzieć na pytania dotyczące świąt majowych, podnosząc patyczek do góry z kółeczkiem białym, lub czerwonym. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele uważnie obejrzeli pierwszą część przedstawiania, bo bez problemu odpowiadali na pytania.

Wszyscy przypomnieliśmy sobie, jakże ważne wydarzenia z historii naszego kraju, które powinniśmy znać. 

Magdalena Jażdżyk