Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

FINAŁ MINI MUNDIALU 2015

W poniedziałek 8 czerwca reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej uczestniczyła w  wojewódzkim finale Mini Mundialu rozgrywanym na głównej płycie stadionu Pogoni Szczecin. Nasi reprezentanci znaleźli się w gronie 21 finalistów z całego województwa zachodniopomorskiego.

Losowanie  przydzieliło nas do grupy z Rumunią i Argentyną. Zwycięstwo nad reprezentantami Ameryki Południowej i porażka z Rumunią pozwoliły nam na wyjście z grupy na drugim miejscu.

W fazie 1/16 finału nasz zespół w pewnym stylu pokonał reprezentantów Urugwaju 4:0.

Po awansie do ćwierćfinału los po raz kolejny połączył  nas z reprezentacją Rumuni. Tego dnia nie byliśmy w stanie podołać przeciwnikowi, drugi raz zostaliśmy pokonanie i odpadliśmy z turnieju. Pocieszenie można było znaleźć w tym, że zostaliśmy pokonani przez późniejszego finalistę i tym razem udało się strzelić im bramkę.

Ostatecznie nasz drużyna uplasowała się tuż za pierwszą czwórką turnieju. Duży sukces, a nie wiele brakowało by była wielka niespodzianka.

Naszą szkołę reprezentowali: Emanuel Zaczek (bramkarz), Maciej Gwoździk, Adrian Kolański (kapitan), Klaudia Worach, Edyta Tyrcha, Norbert Kolański, Piotr Bocian, Szymon Świąder, Igor Korzeniewski.

Gratulacje dla naszych zawodników.

Kolański Sławomir