Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

                           

Dzień Babci i Dziadka

„W Dniu Babci i Dziadka składamy życzenia, zdrowia, pomyślności i marzeń spełnienia! Bardzo Was kochamy, dobrze o tym wiecie, bo jesteście  dla nas najukochańsi  na świecie.”

Tymi słowami powitali miłych gości dzieci z oddziału przedszkolnego. Zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji Ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla dziadków. Dzieci zaprezentowały  program artystyczny, przedstawiły Jasełka, śpiewały piosenki, recytowały wiersze. Na  koniec zaśpiewały 100 lat oraz wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane ciasteczka w postaci serduszek. Wspólna zabawa i poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz ciepłe życzenia złożone naszym gościom,  wywołały wiele radości i uśmiechów. Mamy nadzieję, że babcie i dziadkowie spędzili z nami wesoło i radośnie ten świąteczny dzień.

      Wszystkim babciom  i dziadkom z okazji Waszego święta jeszcze raz życzymy zdrowia, radości oraz nieustającej pociechy ze swoich wnucząt.

                                                                             Wychowawczyni Danuta Bartos