Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

Walentynkowa zabawa charytatywna

            15 lutego 2014 r. z okazji Walentynek odbyła się długo już oczekiwana kolejna szkolna zabawa charytatywna. Bilety - w ilości 120- rozeszły się w mgnieniu oka. Organizacja  zabawy  nie sprawiła naszym Paniom z ZIR-u żadnego kłopotu. Główną koordynatorką była pani Aneta Kalisiak, która sprawdziła się w tej roli znakomicie, oczywiście przy ogromnej pomocy wszystkich koleżanek z Zespołu Inicjatyw Rodzicielskich.

O godzinie 20.00 zabawę otworzyła pani Ania Kondracik z mocnym wsparciem pań: Elżbiety Andruszewskiej i Iwony Marciniak, które w imieniu dyrektor szkoły  pani Danuty Stróżyńskiej –Gryćko życzyły wszystkim doskonałej zabawy.

Rzeczywiście okazała się wspaniała, również za sprawą świetnego rodzinnego zespołu "Pięciolinia" z Pełczyc, który bawił wszystkich do białego rana.

Na zabawie charytatywnej nie mogło zabraknąć okazji do pozyskania funduszy dla szkoły. Odbyła się licytacja misiów zrobionych przez uczniów  naszej szkoły, którą poprowadziła w mistrzowski sposób pani Ania Kondracik z panem Krzysztofem Miszkiewiczem, loteria fantowa, oraz walczyk czekoladowy. Całkowity dochód z balu to ponad 3100 złotych. Kwota imponująca. Już dziś wiemy, że część zebranych pieniędzy przeznaczymy na sfinansowanie szkolnej wycieczki dla wszystkich uczniów  do Nowin Wielkich, zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka.

Wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji zabawy, a w szczególności w pozyskaniu fantów na loterię bardzo gorąco dziękujemy.

                                                                                                        Iwona Marciniak