Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

XIX MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL
KOLĘD I PASTORAŁEK
 

Po raz XX w Korytowie odbył się Międzyszkolny Festiwal Kolęd, w którym wzięło udział wielu przedstawicieli szkół, przedszkoli, świetlic wiejskich oraz parafii z powiatu choszczeńskiego i stargardzkiego. Naszą szkołę reprezentowały Wiktoria Chaj, Martyna Bołociuch, Alicja Dobczyńska, Nikola Okrzeja, Edyta Tyrcha i Nikola Kurzyńska. Dziewczynki do udziału w festiwalu przygotowała p. Anna Czerniak.

Jury w składzie: p. Tomasz Jabłecki, p. Jolanta Kowalczyk, p. Tomasz Woś, po wysłuchaniu uczestników w trzech kategoriach wiekowych, przyznało nagrody i wyróżnienia. Wśród nagrodzonych wokalistów znalazły się uczennice naszej szkoły:

Edyta Tyrcha -  Grand Prix
Nikola Kurzyńska  - wyróżnienie
Alicja Dobczyńska – wyróżnienie
Wiktoria Chaj - wyróżnienie

Każdy uczestnik dostał  upominek, także wszyscy, nie tylko wygrani wracali uśmiechnięci      i zadowoleni.  Wszystkim dziewczynkom gratulujemy, a w szczególności Edycie która wyśpiewała Grand Prix  w którym nagrodą jest stypendium artystyczne! Życzymy dalszych sukcesów.

Anna Czerniak