Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI

             W poniedziałek, tj. 16.06.2014r., klasa VI  oraz pani bibliotekarka Iwona Marciniak, wybrała się na wycieczkę do biblioteki w Choszcznie.

            Na samym początku wyjazdu poszliśmy do Biblioteki Klubu 12 Brygady Zmechanizowanej w Choszcznie. (dawniej Biblioteka Garnizonowa) Bardzo ona nam się spodobała. Byliśmy zdziwieni, bo nasza szkolna biblioteka jest malutka w porównaniu z tą. Pani bibliotekarka chętnie nas oprowadziła, podała cenne wskazówki i podpowiedzi. Założyliśmy sobie karty biblioteczne, a pani poczęstowała nas ciastkami. Następnym celem naszego wyjazdu było zwiedzenie biblioteki w Publicznym Gimnazjum w Choszcznie. Niestety, była nieczynna. Ale za to mogliśmy zwiedzić czytelnię gimnazjum. Później chcieliśmy zobaczyć Miejską Bibliotekę w Choszcznie im. Marii Dąbrowskiej. Niestety, także tam nie poszliśmy, ponieważ biblioteka była zamknięta z powodu remontu. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie przy barbakanie.

            Myślę, że zapamiętamy ten wyjazd, ponieważ w takiej świetnej bibliotece, jaką jest Biblioteka Garnizonowa, dawno nie byliśmy.

Konrad Miszkiewicz, uczeń klasy VI