Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

"Jest taki dzień…" –spotkanie wigilijne

Tradycje Bożonarodzeniowe były inspiracją do zaproszenia rodziców na spotkanie wigilijne do oddziału przedszkolnego. Dnia  19 grudnia 2014r swoimi zdolnościami aktorskimi popisały się właśnie przedszkolaki, przedstawiając  Jasełka. Mali aktorzy bardzo wczuli się w swoje role, które odegrali. W zamian za piękny występ zostali nagrodzeni jakże gromkimi brawami. Wspaniale dobrane stroje, muzyka i treści, wiernie oddawały wydarzenia z Betlejem. Zawarte w programie treści religijne i śpiewane przez dzieci i rodziców kolędy wytworzyły niepowtarzalną atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Jak na wigilijne spotkanie przystało, uczestnicy podzielili się opłatkiem, składali  życzenia, śpiewali kolędy i częstowali się przygotowanymi wypiekami.

 Życzymy wszystkim radości z tego co jest, i nadziei na to co przed nami. Niech w tych wyjątkowych dniach nie zabraknie w naszych domach wzajemnego zrozumienia, rodzinnego ciepła i prawdziwej miłości.

Wesołych Świąt!

                                                                                         Wychowawczyni Danuta Bartos