Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

WIELKIE ŚLIZGANIE

Tradycyjnie juz w czasie zimy wraz z 40 uczniami z klas III-VI udaliśmy się na lodowisko „Słowianka” do Gorzowa Wielkopolskiego, aby doskonalić  umiejętności jazdy na łyżwach. Dla niektórych uczniów był to pierwszy kontakt z tym wspaniałym sportem zimowym, wiec dość często  „witali się” z taflą lodowiska. Na szczęście lód był miękki i małe wywrotki nie sprawiały większych problemów, a wręcz mobilizowały do dalszej nauki.

Dla uczniów poszczególnych klasy nauczyciel w-f Sławomir Kolański zorganizował zawody m.in. „pościg za nauczycielem”. W nagrodę dla ucznia, któremu w ciągu 5 minut udało się złapać nauczyciela, czekała ocena „6” z wychowania fizycznego. Wszystkie celujące oceny, na złość chłopcom, zdobyły dziewczęta.

Wspólnie bawiliśmy się w pociąg oraz „wykolejony pociąg” : ) (zapraszamy do galerii).

Na pochwałę zasłużyły wszystkie panie nauczycielki p. Joanna Szczupakiewicz, p. Anna Eichler oraz p. Paulina Aloksa, które świetnie radziły sobie na łyżwach.

Zabawa była przednia i czekamy już na następną zimę.

 

Kolański Sławomir

nauczyciel w-f