Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

WYNIKI  KONKURSU
,,KARTA ŚWIĄTECZNA Z RYBĄ”

Miła wiadomość dotarła do naszej szkoły, po tym jak jury konkursowe ogłosiło wyniki  III edycji konkursu plastycznego pn. ,,Karta świąteczna z rybą”. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka ,,Partnerstwo Jezior”.

Powodów do satysfakcji mamy wiele. Przede wszystkim byliśmy szkołą, która złożyła na konkurs najwięcej prac plastycznych. Jak poinformowali nas organizatorzy w konkursie wzięło udział 10 szkół podstawowych i nadesłano 108 prac, w tym z naszej szkoły wpłynęły 44 prace. Kolejny powód do dumy to liczba laureatów. Dwie nasze uczennice zajęły pierwsze miejsca: Wiktoria Chaj z klasy IV i Natalia Kondracik z klasy I. Ponadto wyróżnienie otrzymała Alicja Bocian z klasy V. Laureaci otrzymali od organizatorów wspaniałe nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy konkursu  słodkie nagrody pocieszenia.

Organizatorzy podkreślali, że prace konkursowe były na wysokim poziomie artystycznym, a młodzi plastycy wykazali się dużą kreatywnością. Zwycięskie prace można podziwiać na stronie www.lgr.choszczno.pl

Gratulacje dla laureatek i wyróżnionej!

Podziękowania należą się wszystkim uczestnikom konkursu za to, że tak licznie i godnie reprezentowali Szkołę Podstawową w Zamęcinie. Dziękuję nauczycielom za wspieranie plastycznych uzdolnień uczniów i za współpracę ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Rybacka ,,Partnerstwo Jezior” na rzecz rozwoju naszej placówki.

Opracowała:

Danuta Stróżyńska-Gryćko