Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

Dzień Kobiet w ZIR

            Dzień Kobiet - święto to w opinii wielu osób stało się przeżytkiem minionego stulecia. W naszej szkole jednak nie zdewaluowało się, a to za sprawą wspaniałej grupy kobiet, którym mamy za co dziękować i wyróżniać przy każdej okazji.

            11 marca zorganizowałyśmy spotkanie z paniami działającymi w Zespole Inicjatyw Rodzicielskich w naszej szkole. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani dyrektor Danuta Stróżyńska-Gryćko i życzyła PANIOM zdrowia, miłości i samych życzliwych ludzi na co dzień, a także wiele inwencji twórczej w działaniach Zespołu Inicjatyw Rodzicielskich.

Spotkanie przy kawie i pysznym ciasteczku upłynęło w rodzinnej atmosferze. Panie w swoim gronie czują się bardzo swobodnie, opowiadając żarty i dzieląc się doświadczeniami ze swojego życia codziennego.

            Każde nasze spotkanie jest też okazją do zaplanowania kolejnych działań na rzecz szkoły. Tym razem rozdzieliłyśmy prace związane z organizacją Kiermaszu Wielkanocnego. Mimo, iż wiele pań pracuje zawodowo, nie brak im energii i zapału, aby włączyć się w prace i przygotować asortyment wielkanocny. KOBIETY w naszej szkole to wielki potencjał, nie po raz pierwszy udowodniły nam, że można na NIE liczyć.

                                                                                                        Iwona Marciniak