Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 

         Jak co roku 5 i 6 latki zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Przedszkolaki składały życzenia, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, zatańczyły walczyka. Najbardziej jednak podobała się kolęda zagrana na bum bum rurkach , nowym nabytku naszej szkoły. Dzieci z wielkim przejęciem i szczerością występowały przed babciami i dziadkami, wyrażając w ten sposób swoją bezgraniczną miłość, szacunek oraz radość z ich obecności w przedszkolu. Dostojni goście zaś nie kryli wzruszenia i dumy ze swoich wnucząt, nagradzając ich popisy brawami i uśmiechami. Dopełnieniem występów było wręczenie własnoręcznie przygotowanych upominków. Podczas słodkiego poczęstunku przy herbatce i ciastach przygotowanych przez rodziców, była okazja do przytulania się i dzielenia się wrażeniami z występów.

            Dziękujemy Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie do swoich wnucząt na uroczystości przedszkolne dedykowane właśnie Wam.

Danuta Bartos