Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

Misiowe urodziny

25 listopada obchodziliśmy w naszej szkole  Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z okazji tak miłego święta aktyw biblioteczny zorganizował konkurs pod hasłem „Zrób misia”, do którego zaprosiła nas wszystkich uczennica klasy V Justyna Gwoździk,  swoim autorskim wierszem. Na konkurs wpłynęło 26 prac. Wszystkie misie były kolorowe i przemiłe. Wystawę można było oglądać od czwartku. Komisja w składzie  p. dyr. Danuta Stróżyńska-Gryćko, p. Elżbieta Popielarczyk oraz p. Karina Bednarek miały wielki dylemat z wyborem najładniejszych. Udało się jednak wyłonić zwycięzców, a Pani dyrektor wręczyła  nagrody książkowe i dyplomy.

Oto laureaci „misiowego konkursu”:

Wiktoria Chaj kl. III  - miś milusiński
Amelia Kalisiak kl.O -  miś przytulanka;
Jan Hładoniuk kl.II -  miś do zabawy;
Martyna Bołociuch kl. III -  miś wesoły;
Konrad Miszkiewicz kl.VI -  miś  najbardziej pracochłonny

         Do wspólnej zabawy przyłączył się również Samorząd Uczniowski i przeprowadził wśród uczniów szkoły, głosowanie  na najładniejszego misia.

Nagrodę publiczności otrzymał – Konrad Miszkiewicz z klasy VI

Pozostali uczestnicy konkursu dostali nagrody pocieszenia w postaci zakładek do książek i planów lekcji, a także małe misiowe słodkości. Po części głównej rozpoczął się Mini koncert misiowych piosenek. Wystąpili w nim: Nikola Kurzyńska, Martyna Bołociuch, Wiktoria Chaj, Nikola Okrzeja, Justyna Gwoździk, Pola Hładoniuk, Weronika Wesoła i na zakończenie najwierniejsi przyjaciele pluszowych misiów- dzieci z zerówki- śpiewały i tańczyły ze swoimi przytulankami.

Dziękuję wszystkim za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie misiowego święta.

                                                                           Iwona Marciniak