Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne           Galeria fotografii

 

 

DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI – DZIEŃ TALENTÓW

 21 marca w pierwszy dzień wiosny w naszej szkole wiele się działo. Przede wszystkim od rana władzę w szkole przejęli uczniowie z Samorządu Uczniowskiego. Wzorem ubiegłych lat wcielili się oni w nauczycieli i pracowników szkoły. Mogli sprawdzić na własnej skórze jak wygląda praca nauczyciela, pani sekretarki, woźnej i konserwatora. Nie było łatwo ale uczniowie z satysfakcją stwierdzili, że świetnie odnaleźli się w nowych rolach. 

Następnym i długo oczekiwanym punktem programu był pokaz talentów. Wszyscy uczniowie przeszli w korowodzie wiosennym wymachując zielonymi balonami w rytm piosenki na salę gimnastyczną.  Tam  na scenie rodem z programu „Mam talent" dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności. Zanim to jednak nastąpiło każda klasa prezentowała piosenkę, wiersz lub rymowankę o tematyce wiosennej oraz zrobioną własnoręcznie Marzannę.

Występy były bardzo udane. Można było zobaczyć układy taneczne indywidualne i grupowe, popisy wokalne oraz instrumentalne. Nie zabrakło również poezji. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i oczywiście talentów.

Mimo że na dworze była jeszcze zimowa aura, nasz pierwszy dzień wiosny okazał się ciepły, słoneczny i radosny.

                                                                                                Anna Czerniak