Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne

 

 

BAL KARNAWAŁOWY

 

Dnia 17  stycznia 2013r. odbył się bal karnawałowy. Głównym organizatorem balu był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Anną Czerniak. Współorganizatorem balu była jak zwykle niezastąpiona Rada Rodziców wraz z Zespołem Inicjatyw Rodzicielskich.

Jak co roku zabawa była wyśmienita. Tegoroczny bal obfitował w  konkursy, był między innymi taniec z balonem, taniec na gazecie i z krzesełkami, taniec z miotłą i inne. Największym powodzeniem cieszył się konkurs na najlepiej zatańczony taniec „Gangnam style”.  Należy również pamiętać o wyborze króla i królowej balu. W tym roku tytuł ten otrzymali Martyna Bołociuch i Marcel Kmieć.

Tym razem w rolę discjockeya wcielił się uczeń klasy VI Murat Kaymaz, który bardzo umiejętnie porwał wszystkich do tańca. Tegorocznym hitem balu oprócz wspomnianego wcześniej „Gangnam style” był utwór „Ona tańczy dla mnie”. Żadna inna piosenka nie porywała tak wszystkich do tańca (i do śpiewu).

Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców za ufundowanie nagród oraz elementów dekoracji, a pozostałym rodzicom za upieczenie pysznego ciasta na poczęstunek.

A uczniom pozostaje nam życzyć równie udanej zabawy za rok.

 

Anna Czerniak