Strona główna            Organizacja pracy          Dokumenty szkoły           Imprezy szkolne

 

 

WARSZTATY ARTYSTYCZNE

 

           Dnia 28 października 2012 r. dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie kl. I wybrali się na wycieczkę do Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piaseczniku.

Dzięki uprzejmości kierowniczki p. Elwiry Gumulińskiej-Łuka dzieci mogły zobaczyć  przepiękne prace plastyczne wykonane przez ich podopiecznych . Pani kierownik oprowadziła nas po salach, w których pod czujnym okiem nauczycieli pracowały osoby niepełnosprawne. Po obejrzeniu ośrodka i zapoznaniu się  z pracami wykonanymi przez uczestników  warsztatów, dzieci zaproszone zostały do udziału w zajęciach praktycznych – lepieniu z gliny , wykonaniu obrazu z różnych materiałów oraz miały możliwość malowania aniołka na drewnie. Dzieci były tak bardzo zainteresowane warsztatami, że trudno ich było oderwać od pracy.

           Na zakończenie spotkania p. kierownik wręczyła  dzieciom dyplomy za aktywny udział w warsztatach artystycznych. Zadowolone, pełne wrażeń , uśmiechu na twarzach, dzieci wróciły do szkoły , gdzie mogły pochwalić się samodzielnie wykonanymi pracami.

             Serdecznie dziękujemy p. kierownik oraz nauczycielom Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piaseczniku za umożliwienie naszym dzieciom udziału w zajęciach warsztatowych.

                                                                                                         Danuta Bartos